Har du spennende prosjekter på gang? 
Kontakt oss gjerne for en prat!
 
Coxianere Bergen
Kenneth Dahling 
Daglig leder
95 22 47 14
kenneth.dahling@cox.no
Tore Torsvik 
Leder for Content marketing/
senior rådgiver

46 40 57 46
tore.torsvik@cox.no
Christian Olowo 
Prosjektutvikler
46 42 74 10
christian.olowo@cox.no
Alice Ringkjøb 
Salgssjef/prosjektutvikler
93 00 47 15alice@cox.no

Ann Karene Rasmussen
Kommunikasjonsrådgiver/journalist
40 21 03 26ann.rasmussen@cox.no

 
Bruno Blanchard 
Kreativ rådgiver/AD
47 03 75 12bruno@cox.no
 
Cassandra B. Hubbard
Grafisk designer
cassandra.hubbard@cox.no

Janne Vibeke Rosenberg 
Kommunikasjonsrådgiver/journalist
95 86 95 94, janne.rosenberg@cox.no

Kjersti Larsen 
Mediekonsulent
93 43 97 55kjersti.larsen@cox.no

Olaf Hatland 
Mediekonsulent
47 66  58 81olaf.hatland@cox.no

Ole-Leo Mikkelsen
Produksjonssjef/IT-sjef
93 01 23 92ole-leo.mikkelsen@cox.no

Sigve Solberg 
Grafisk designer
97 08 55 07sigve.solberg@cox.no

Silje Cathrin Brandsøy
Digital rådgiver
97 59 35 19silje.brandsoy@cox.no

Silje Undal 
Mediekonsulent
93 02 74 13silje.undal@cox.no

 

Siv-Karina K. Brekke
Mediekonsulent

92 88 91 33siv.brekke@cox.no

Besøksadresse:

Cox Bergen AS

Kong Christian Frederiks plass 3,
Inngang A / 4. etasje
5006 Bergen

 
Coxianere Oslo

Ragnar Madsen 
Daglig leder
92 84 84 02 
ragnar.madsen@cox.no

Besøksadresse:

Cox Oslo AS
Kongens gate 6

0153 Oslo

logo-coxbbwix.png

KREATIVT

INNHOLD

Cox Bergen AS

Kong Christian Frederiks plass 3, 5006 Bergen

Cox Oslo AS

Kongens gata 6, 0153 Oslo

Cox kommunikasjonsbyrå - innholdsmarkedsføring, design og medie.

Les om bruken av informasjonskapsler
og personlig informasjon i vår personvernerklæring

Copyright © 2019. Med forbehold om endringer.